BMW i7 (G70) 2022 BMW i7 (G70) 2022

BMW i7 (G70) 2022

BMW i7 (БМВ i7) - електричний седан класу «F1». Прем\'єра автомобіля відбулась навесні 2022 року.

Видео-обзоры BMW i7 (G70)

 • 01:08 Видео Смілива візуалізація BMW i7 від Ніка Найта Смілива візуалізація BMW i7 від Ніка Найта

  Британський фотограф Нік Найт зняв новий i7 з приголомшливо унікальною концепцією фотографій і відео. Нік використовує свій стиль, щоб трансформувати не лише емоції від дизайну через свою елегантність та індивідуальність, але й те, як він викликає у вас відчуття. Погляд на автомобіль крізь новий об’єктив спонукає нас по-новому думати про творчість. Це справді смілива візуалізація, створена для святкування першої повністю електричної 7 серії BMW. Прийміть новий значок і відчуйте приголомшливу нову перспективу.

  #Видео Источник: YouTube.com
 • 01:26 Видео Промовідео BMW i7 Промовідео BMW i7

  Живіть життям кінозірки як творець модного контенту, Джордан Грант відкриває завісу повного досвіду Каннського фестивалю. Її подорож до червоної доріжки відображає новий i7 і BMW, вона прагне досягти нових рубежів, створюючи мистецтво, створене для завтрашнього дня, сьогодні.

  #Видео Источник: YouTube.com
 • 11:53 Видео Прем'єра BMW i7 Прем'єра BMW i7

  Прем'єра автомобіля відбулась навесні 2022 року. Вперше за всю історію моделі, 7 Серія БМВ отримала повністю електричну версію. Така «Сімка» була представлена одночасно із бензиново-дизельними версіями седану під індексом G70.

  #Видео Источник: YouTube.com
 • 02:51 Видео Промовідео BMW i7 та BMW 7 Series Промовідео BMW i7 та BMW 7 Series

  Запрошення на зустріч з новим i7. Інженерія та мистецтво об’єдналися в ікону. Нова, чиста, монолітна мова дизайну визначає нові i7 та 7 як майбутню заяву про розкішний дизайн.

  #Видео Источник: YouTube.com